شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

بیس و لاینر

516

بیس و لاینر مواد کف بندی هستند که قبل از سمان و چسباندن ترمیم بر روی دندان قرار میگیرد . معمولا لاینر به عنوان دایکال شناخته می شود و به وسیله ی قلم فلزی به نام دایکال کریر مخلوط می شود.  و به صورت یک لایه ی نازک بر روی کف حفره ی دندان قرار می‌گیرد. و در مدت چند ثانیه سفت می شود.

Filters
دایکال دوال کیور Bisco - TheraCal PT دایکال دوال کیور Bisco - TheraCal PT بر پایه ی کلسیم هیدروکساید ساخته شده است و برای کف بندی و ساخت عاج ثانویه استفاده می شود. این محصول حاوی هیدروکسی اپاتایت و سولفات باریم برای حفاظت از پالپ می باشد.
1,550,000 تومان
دایکال نوری - Bisco - TheraCal LC دایکال نوری - Bisco - TheraCal LC قابلیت لایت کیور شونده دارد . برای استفاده در لاینر در زیر ترمیم های کامپوزیت ، آمالگام ، انواع سمان و سایر مواد بیس مناسب است . این محصول دارای ph قلیایی است و در آب حل نمی شود .
2,000,000 تومان
دایکال نوری - Master Dent این محصول لاینر رزینی زیست سازگاری می باشد که به دلیل داشتن هیدروکسی آپاتایت و سولفات باریم ، از پالپ و دنتین دندان در برابر مواد اسیدی موجود در سمان و دیگر مواد ترمیمی محافظت می کند. برای ساخت عاج ثانویه و نیز از این لاین
210,000 تومان
لاینر نوری Dentkist - Charm Base لاینر نوری Dentkist - Charm Base ماده ای است که دارای کلسیم هیدروکساید است و بین سطوح عاجی و مینایی طی پروسه تراش به کار میرود.این ماده از مغز دندان به دلیل وجود کلسیم هیدروکساید در برابر مواد مضر محافظت می کند. این
300,000 تومان
ماده بیس لاینر Bisco - TheraBase ماده بیس لاینر Bisco - TheraBase قابلیت آزاد سازی و شارژ کلسیم و فلوراید را به صورت پیوسته دارد و از خواص سلف ادهزیو و دوال کیور بهره می برد. این محصول جایگزین مناسبی برای گلاس آینومر و دایکال می باشد و حاوی MDP نیز
2,250,000 تومان
وارنیش Biodinamica - Varnal وارنیش Biodinamica - Varnal جهت استفاده در زیر ترمیم های آمالگام و برای ایجاد لایه محافظ در برابرحساسیت و التهابات احتمالی استفاده می شود. این محصول از تمام عاج-پالپ محافظت می کند.
124,000 تومان
دایکال نوری Master Dent برای کف بندی و ساخت عاج ثانیه کاربرد بسیار بالایی دارد. دایکال نوری Master Dent 1.5 یک سرنگ 1.5 گرمی است که از مزایای آن می توان به لاینر رزینی و زیست سازگار بودن آن اشاره کرد .
660,000 تومان
دایکال نوری Meta - Biner LC
ناموجود
وارنیش رزینی ADS - Copal Varnish وارنیش رزینی ADS - Copal Varnish یک وارنیش تک محلول است که به منظور کاهش حساسیت زیر آمالگام به عنوان یک عایق حرارتی عمل میکند. این محصول حاوی فلوراید است و در حجم 15 میل عرضه شده است.
240,000 تومان
وارنیش رزینی MASTER DENT این کوپال وارنیش برای فلورایدتراپی استفاده می شود که از پوسیدگی جلوگیری می کند. همچنین وارنیش رزینی MASTER DENT عایق حرارتی بسیار خوبی است که از پالپ محافظت می کند.
265,000 تومان