شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

درموسپت

Filters
در هر صفحه
محلول درموسپت پلاس نیم لیتری ویژه دست به عنوان یک آنتی سپتیک برای از بین بردن میکروارگانیسم هایی که می توانند موجب بیماری شوند، در فضاهای حساسی مانند مراکز پزشکی و دندان پزشکی ها و حتی در سایر اماکن، برای ضدعفونی دست مورد استفاده قرار می گیرد .
190,000 تومان
محلول درموسپت پلاس 4 لیتری ویژه دست ویژه دست یک آنتی سپتیک دو الکلی قوی و سریع برای دفع میکروارگانیسم که می توانند موجب بیماری شوند ، در فضاهای حساسی مانند مراکز پزشکی و دندان پزشکی ها مورد استفاده قرار می گیرد .
605,000 تومان

یکی از پیام‌های بهداشتی کلیدی که در طول همه‌ گیری کووید-۱۹ شنیده‌ایم، درباره اهمیت شستن دست‌ها برای حذف هر گونه میکروب بالقوه از پوستمان است. افرادی که در مراکز درمانی مشغول فعالیت اند لازم است همواره موارد بهداشتی را رعایت کنند. محصول درموسپت با از بین بردن میکروب ها از دستان دندانپزشکان، آن‌ها را از آلوده شدن سطوح و اشیایی که با آن‌ها در تماس هستند باز می‌دارد. با این حال، این فقط ویروس کرونا نیست که باید در نظر بگیریم.

بهداشت دست ها برای به حداقل رساندن گسترش طیف وسیعی از عفونت ها از بیماری های تنفسی تا معده حیاتی است. درموسپت امروزه یکی از قوی ترین محلول ضدعفونی کننده بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، کلینیک و مطب دندانپزشکی و محیط های پر رفت و آمد اجتماعی شده است. شستن دست‌ها با آب و صابون اغلب به عنوان بهترین روش برای بهداشت دست توصیه می‌شود، اما این روش همیشه امکان پذیر نیست. آب و صابون همیشه به راحتی در دسترس نیست و بنابراین ضد عفونی کننده دست جایگزین مناسبی است.

درموسپت

 

محلول‌های ضد عفونی کننده دست

ضدعفونی‌کننده‌های دستی که در اطراف مکان‌هایی مانند ورودی و خروجی، دستشویی و سایر مکان‌های پرتردد قرار می‌گیرند به جلوگیری از انتشار میکروب‌ها و تشویق عادات بهتر در بین کارکنان کمک می‌کنند. آخرین باری که از مغازه یا سوپرمارکت بازدید کردید، از چه ضدعفونی کننده ای استفاده می‌کردند؟ بسیاری از مشاغل، به ویژه مشاغل کوچکتر، به سادگی یک بطری ضدعفونی کننده دست روی میز دارند. اما استفاده از هر گونه محلول ضد عفونی کننده برای دست‌ها در هر محلی مناسب نیست.

به عنوان مثال در بیمارستان‌ها و مراکز دندانپزشکی که محل تجمع بیشترین باکتری و ویروس است باید از محلول‌هایی مانند محلول ضد عفونی درموسپت و محلول ضد عفونی کننده سارفوسپت استفاده کرد تا بیشترین تاثیر را بر روی آلودگی‌ها و میکروب‌ها داشته باشد. در برخی محیط‌های اجتماعی برای ضدعفونی کردن دست‌ها از ژل‌های شست و شو بدون وجود الکل استفاده می‌کنند که برای استفاده در بیمارستآن‌ها کارایی نخواهد داشت. درموسپت دارای مقدار مناسبی الکل است که قدرت ضد عفونی کردن دست را بالا می‌برد.

محلول ضد عفونی درموسپت چیست؟

الکل اغلب در ضدعفونی‌کننده‌های دست یافت می‌شود، زیرا دارای خواص ضدعفونی‌کننده‌ای است که می‌تواند به طور موثر باکتری‌ها و میکروب‌های موجود در دست‌ها را از بین ببرد. محلول ضد عفونی درموسپت محصولی مخصوص رفع آلودگی از روی دست‌ها است که خالی از مواد مضر و سرطان زا می‌باشد. این محلول ضد عفونی  به دلیل قدرتی که در از بین بردن آلودگی‌ها دارند بیشتر در بیمارستآن‌ها و دندانپزشکی‌ها مورد استفاده پزشکان و پرستاران و دندانپزشکان قرار می‌گیرد.

در برخی از موارد حتی از درموسپت برای ضد عفونی کردن وسایل پزشکی استفاده می‌شود. برای استفاده از درموسپت دستورالعمل‌های روی برچسب‌ها باید به دقت خوانده شود، زیرا بلعیدن محصول می‌تواند باعث مسمومیت با الکل شود و در صورت وارد شدن به چشم می‌تواند باعث سوختگی شود. به همین دلیل، محلول ضد عفونی درموسپت مبتنی بر الکل باید دور از دسترس کودکان نگهداری شود. سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده‌ که اگر از ضدعفونی‌کننده دست استفاده می‌شود، بهتر است که حداقل 70 درصد الکل داشته باشد.

نحوه تولید محلول ضد عفونی درموسپت

ضدعفونی‌کننده‌های دست به دو گروه عمده طبقه‌ بندی می‌شوند: الکل و غیر الکل. ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل به طور سنتی حاوی اتانول و سایر الکل‌های با زنجیره کوتاه هستند که از 60٪ تا 70٪ به عنوان ماده فعال مسئول فعالیت ضد میکروبی هستند. که تولید محلول ضد عفونی درموسپت با استفاده از اتانول و ایزوپروپانول این محصول را به ضد عفونی کننده قوی تبدیل کرده‌اند. ضدعفونی کننده های مبتنی بر الکل باعث خشکی پوست می‌شوند اما درموسپت به دلیل استفاده از محصولاتی در تولید آن مانند: گلسیرین، محصولات نرم کننده و... باعث شده از خشکی پوست جلوگیری کند و سبب بروز مشکلات پوستی نشود.

ضدعفونی‌کننده‌های دست مبتنی بر الکل می‌ توانند به شکل مایع یا ژل باشند که درموسپت در هر دو نوع تولید و عرضه می‌شود. نحوه تولید محلول ضد عفونی درموسپت این محصول با مواد اولیه مانند: 60% الکل(اتانول + ایزوپروپانول)، بنزالکانیوم کلراید، گلیسرین ، دایمتیکون و برخی مواد خوش بو کننده مجاز و... می‌باشد.

ویژگی محلول درموسپت

 

ویژگی محلول درموسپت

محلول ضد عفونی درموسپت به عنوان ضدعفونی کننده دست با محتوای 60٪ الکل موثرترین تلقی شده است. معمولا بهتر است این محصول را به ویژه در محیط های تجاری مانند دفاتر، مراکز تولیدی، مراقبت های بهداشتی و رستوران ها انتخاب کنید. محلول ضد عفونی درموسپت دارای ویژگی‌های بسیاری در زمینه فعالیت خود می‌باشد که برخی از ویژگی محلول درموسپت عبارت‌اند از:

  • جلوگیری از خشکی غیر عادی پوست
  • جلوگیری از بروز عوارض و مشکلات پوستی در شست و شوی مداوم
  • تاثیرگذاری بر روی باکتری‌ها و میکروب‌های قوی و قارچ‌ها
  • دارای مواد نرم کننده و مرطوب کننده پوستی
  • واکنش سریع در تمیزی
  • دارای رایحه‌ای مناسب

ویژگی محلول درموسپت همانطور که گفته شد یکی از شناخته ترین و پرکاربردترین محصولات ضد عفونی کننده دست هستند که ممکن است آن‌ها را در بسیاری از محیط‌های اجتماعی مانند: رستوران‌ ها، بیمارستآن‌ها، مطب پزشک، برخی فروشگاه های بزرگ و... مشاهده کنید. ویژگی محلول درموسپت سبب جلب توجه مصرف کنندگان شده است.

نکته قبل از استفاده درموسپت

 

چند نکته قبل از استفاده از درموسپت

تمامی‌ مواردی که در بالا ذکر شد برای آشنایی و آگاهی شما نسبت به محلول ضد عفونی درموسپت بود تا شما بدانید برای استفاده از محلول‌های شست و شو در محیط کارتان از چه نوعی باید استفاده کنید که تاثیر بیشتری داشته و به پوست آسیبی نرساند. درموسپت با وجود مواد اولیه موجود در آن سبب شده است که یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین محلول ضدعفونی کننده دست به حساب بی‌آید.

برخی محلول‌های ضدعفونی کننده از آنجایی که دارای الکل هستند اگر به طور صحیح و با دقت تولید نشوند باعث بروز مشکلات پوستی مانند: التهاب، خارش، خشکی شدید، از بین رفتن برخی میکروب‌های لازم دست و.... می‌شوند. نحوه تولید محلول ضد عفونی درموسپت به گونه‌ای است که تمامی‌نکات ایمنی و بهداشتی در آن رعایت شده است و دارای تاییدیه وزارت بهداشت جهانی قرار گرفته است. شما می‌توانید باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین درموسپت را از دنسیس خریداری کنید.

نگهداری از ضد عفونی کننده ها

ضدعفونی‌ کننده‌های محیطی آسیب پذیرند، مشروط بر اینکه از ضدعفونی‌کننده مطابق با دستورالعمل‌های برچسب استفاده و نگهداری شود. آن‌ها نباید به صورت داخلی مصرف شوند، نگهداری ایمن ضدعفونی‌کننده ‌های دست بسیار مهم است زیرا گزارش‌های مربوط به بلع تصادفی آن در حال افزایش است. محصولات باید در ظروف اصلی باقی بمانند و در فنجان، ظروف نوشیدنی یا باز گذاشته نشوند. ضدعفونی‌کننده‌های دست باید از محل‌های آماده‌سازی غذا و مواد غذایی دور نگه داشته شوند.

کودکان، حیوانات خانگی و افراد مبتلا به زوال عقل در معرض خطر قرار گرفتن تصادفی هستند. محلول ضد عفونی درموسپت به دلیل میزان الکلی که در آن موجود است باید به دور از دسترس کودکان و افراد آلزایمری قرار بگیرد. بنابراین با توجه به هشدارهای خطر باید مراقب باشید و همیشه باید محصولات را در مکانی با تهویه مناسب استفاده کنید. همچنین نباید محصولات تمیزکننده و ضدعفونی مختلف را با هم مخلوط کنید.

نتیجه گیری

با توجه به مقاله‌ای که خواندید باید آموخته باشید که استفاده از هرگونه ضد عفونی کننده‌ای برای پوست مناسب نمی‌باشد و ممکن است به خوبی آلودگی‌ها را از بین نبرد. خرید درموسپت یکی از بهترین راه ها برای رفع آلودگی و باکتری‌های پوستی می‌باشد. اما اگر شما یک فرد خانه‌ دار هستید و نیاز به محلول ضد عفونی کننده برای منزلتان دارید بهتر است از ژل‌های ضد عفونی کننده خالی از الکل استفاده کنید.. دنسیس با عرضه محصولات بهداشتی و کامپوزیت دیاموند می‌تواند نیاز شما متقاضیان محترم را در زمینه‌های مختلف برطرف کند.

محلول ضد عفونی درموسپت یکی از محلول‌هایی است که در دنسیس بیشترین متقاضی را برای استفاده آن در محیط‌های شلوغ دارد. بدانید که داشتن سلامتی بزرگترین دارایی هر فرد به شمار می‌رود و اهمیت دادن به آن با توجه به افزایش بیماری‌ها از ضروری ترین موضوعات روز دنیا است.