شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

سارفوسپت

Filters
در هر صفحه
محلول ضد عفونی کننده سارفوسپت کوئیک پلاس یک محلول قوی و موثر برای پاک کردن و ضد عفونی سطوح و محیط های کوچک، همین طور اشیاء می باشد.
630,000 تومان
اسپری سارفوسپت کوئیک پلاس ویژه سطوح - رضا راد با پایه الکل، برای ضد عفونی قوی و سریع سطوح محیطی کوچک و تجهیزات پزشکی استفاده می شود.
155,000 تومان
محلول سارفوسپت چهار لیتری ویژه ابزار پزشکی بوده و یک محصول کاربردی برای ضد عفونی کردن ابزار پزشکی و جراحی ، بیهوشی ، آزمایشگاهی و دندان پزشکی می باشد .
910,000 تومان
محلول اینسترومنت، ویژه ابزار پزشکی بوده و یک محصول کاربردی برای ضد عفونی کردن ابزار پزشکی و جراحی ، بیهوشی ، آزمایشگاهی، دندان پزشکی و... می باشد .
310,000 تومان

از بین بردن میکروب‌ها در محیط‌های درمانی ضرورت زیادی دارد. اما باید دقت کنید، اگرچه ضد عفونی‌کننده‌های شیمیایی مانند سارفوسپت و باقی ضدعفونی‌کننده‌ها برای کنترل بیماری‌های واگیر ضروری هستند، اما به‌ طور بالقوه برای کودکان خطرناک هستند. از سفید کننده‌های خانگی می‌توان برای ضدعفونی ظروف و وسایل غذا خوری استفاده کرد.

غلظت کلر مورد استفاده در این فرآیند بسیار کمتر از کلر مورد استفاده برای ضدعفونی کردن اشیاء دیگر با سارفوسپت است. البته جدا کردن فرآیندهای تمیز کردن و ضد عفونی کردن از یکدیگر، میزان استفاده از مواد شیمیایی ضد عفونی کننده را کاهش می‌دهد. زیرا مواد شست و شو با مواد ضد عفونی کننده تفاوت دارند و استفاده مداوم از آنها خطری نخواهد داشت. در این مقاله شما را با یکی از پرکاردترین مواد ضد عفونی کننده در مطب‌های دندانپزشکی و محیط‌های درمانی سارفوسپت آشنا خواهیم کرد.

سارفوسپت

محلول سارفوسپت چیست؟

سارفوسپت یک محلول ضد عفونی کننده آماده مبتنی بر الکل برای ضد عفونی سریع سطوح کوچک و تجهیزات پزشکی که نیاز به ضد عفونی سریع و قوی دارند؛ مانند سطوحی که در تماس با بیماران هستند، به عنوان مثال: تخت بیماران، یونیت‌های دندانپزشکی، سطوح تجهیزات دندانپزشکی در کلینیک‌ها و آزمایشگاه‌ها، سطوح فلزی ابزارهای تشخیصی دندانپزشکی مانند اتوسکوپ، دستگیره لارنگوسکوپ و... مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محلول با اینکه بسیار قوی است و قدرت بالایی در ضد عفونی کردن سطوح دارد دارای ویژگی‌هایی است:

  • عملکرد سریع (در 30 ثانیه موثر است)
  • بوی ملایم و مطبوع
  • خورنده نیست
  • دارای اثر ضد میکروبی پایدار است

بنابراین تمیز کردن و ضد عفونی کردن با سارفوسپت که حاوی یک ماده ضد باکتری یا ضد میکروبی فعال است، می‌تواند محافظت بیشتری در برابر میکروب‌ها، از جمله مواردی که ممکن است باعث بیماری شوند، ارائه دهد. تمیز کردن و ضد عفونی کردن در هنگام انجام کامپوزیت دیاموند بسیار مهم است و همیشه یک تمرکز اساسی خواهد بود.

کاربرد‌های سارفوسپت

مواد و منسوجات مختلف در یک مرکز بهداشتی درمانی مانند کلینیک و مطب دندانپزشکی÷ وجود دارد و نمی‌توان همه آنها را به یک روش تمیز و ضد عفونی کرد. یکی از کاربرد‌های سارفوسپت استفاده آن در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها است، در این محیط‌ها به دلیل افزایش بروز باکتری و ویروس‌های مختلف شست و شو و ضد عفونی کردن وسایل بسیار اهمیت دارد. سارفوسپت به دلیل خاصیت ضد عفونی کردن و از بین بردن قارچ‌ها برای تمیزی و پاک کنندگی وسایل پزشکی استفاده می‌شود.

علاوه بر این یکی دیگر از کاربردهای سارفوسپت در کارخانه‌های تولید موادغذایی و خوراکی است، که با استفاده از سارفوسپت تما‌می‌دستگاه‌ها و وسایل مورد استفاده در روند تولید را ضد عفونی می‌کنند. البته باید بدانید که این محلول با کاربردی که دارد می‌تواند در تما‌می‌محیط‌های آلوده استفاده شود، اما در حین استفاده باید برخی نکات ایمنی رعایت شود تا آسیبی به فرد وارد نکند.

نکات ایمنی استفاده از سارفوسپت

نکات ایمنی در هنگام استفاده

در حالی که این محصولات ضدعفونی کننده به عنوان میکروب کش موثر هستند، اما در صورت استفاده نادرست برای سلامتی افراد نیز خطرناک هستند. محصولات ضد عفونی کننده اغلب حاوی اتانول، فرمالدئید، کلر و آمونیاک هستند که می‌توانند از طریق لمس، بلع یا استنشاق به انسان و حیوانات خانگی آسیب جدی وارد کنند؛ بنابراین باید در هنگام استفاده از آنها برخی نکات ایمنی را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید:

  • سارفوسپت را از دسترس کودکان دور نگهدارید
  • بعد از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید تا ریخته نشود
  • بهتر است در حین استفاده از سارفوسپت از دستکش استفاده کنید تا ارتباط مستقیم با پوست نداشته باشد
  • دقت کنید سارفوسپت با چشم برخورد نکند

این نکاتی که گفته شد برای تمام مواد ضد غفونی کننده صدق می‌کند، زیرا مواد اولیه موجود در مواد شیمیایی ضد عفونی کننده برای بدن مضر است. با این حال سارفوسپت بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و پاسخ تما‌می‌نیازهای آنها را داده است.

تولید و بسته بندی

تولید سارفوسپت مانند تما‌می‌ضد عفونی کننده‌ها بوده و تنها مواد اولیه آن ک‌می‌متفاوت می‌باشد، در تولید سارفوسپت از موادی مانند: ایزوپروپانول،DDAC ، اتانول ، افزودنی‌های مجاز و آب دیونیزه استفاده می‌شود که هرکدام نقشی از ویژگی‌های پاک کنندگی، ضد عفونی کننده، خوش بو کننده و... را ایفا می‌کند. استفاده از برخی مواد اولیه مانند خوش بو کننده‌ها بسته به نظر تولید کننده متفاوت است، برخی مقدار بیشتر و برخی مقدار کمتری و حتی گاهی بدون این مواد تولید می‌کنند.

بسته بندی سارفوسپت هم به همین صورت است، در ابعاد و اندازه‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شود که شما بسته به نیازتان می‌توانید آنها را خریداری کنید. معمولا خریداران محیط‌های پزشکی سارفوسپت‌ را در ابعاد بزرگ خریداری می‌کنند.

بسته بندی سارفوسپت هم می‌تواند در لگن‌های نسبتا بزرگ و هم می‌تواند در آبپاش‌ها تولید و عرضه شوند. مجموعه ما تولید و بسته بندی سارفوسپت را به صورت منحصر به فردی بسته به نیاز شما انجام می‌دهد

مرکز فروش سارفوسپت

مرکز فروش سارفوسپت در ایران

برای خرید محصولات شوینده و ضد عفونی کننده باید ابتدا به برند آن توجه کنید، زیرا میزان کیفیت و غلظت هر محصول بسته به نوع تولید آن خواهد داشت. خرید و فروش سارفوسپت هم از این امر جدا نبوده، شما باید قبل از هرگونه اقدا‌می‌ابتدا به برند موردنظر دقت کنید تا بهترین کیفیت را با بهترین تعرقه خریداری کنید.

مجموعه ما با سالها تلاش در زمینه تولید و عرضه محصولات شوینده و ضد عفونی کننده مانند سارفوسپت سعی بر این داشته است که متقاضیان محصولات را از میزان کیفیت و قیمت محصول رضایتمند نگه دارد. فروش سارفوسپت با توجه به تقاضای مردم یکی از قابل توجه ترین اقدامات میان تولید کنندگان شده است بنابراین ممکن است دست به تولید و فروش سارفوسپت با هر گونه مواد اولیه‌ای بزنند. شما باید با تحقیق و به کارگیری تجربه مصرف کنندگان دیگر یکی از با سابقه ترین و معتبرترین برند را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

آموختید که سارفوسپت یکی از انواع محصولات ضد عفونی کننده در سراسر جهان است که بیشترین کاربرد را در مراکز درمانی و محیط‌های سرشار از آلودگی دارد. شما خود اگر یک دندانپزشک و یا مدیر یک شرکت هستید و سلامت و پاکیزگی محیط اطرافتان برای شما اهمیت دارد می‌توانید با ارتباط گرفتن با مشاورین دنسیس و یا از طریق همین سایت محصولات ضد عفونی کننده را خریداری کنید. امروزه فروش سارفوسپت به دلیل بروز بیماری‌های خطرناک و ویروس‌های جدید بسیار افزایش یافته است.

بهداشت نه تنها برای فرد لازم است بلکه برای محیط اطراف انسان نیز لازم و ضروری است، بیشترین میزان بیماری و ویروس‌ها در جهان از آلودگی و کثیفی به وجود می‌آیند. برای مثال در محیط بیمارستان‌ها ویروس‌هایی وجود دارند که ممکن است حال فرد بیمار را وخیم تر کند و برای کادر پزشکی و پرستاری خطرآفرین باشد. سارفوسپت بهترین ضد عفونی کننده سطوح در صنایع امروز است.