شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

مواد هموستات

499

مواد هموستات موادی هستند که برای بند آوردن خونریزی دندان و لثه استفاده می شوند. هموستات باید تاثیر فوری بر روی خونریزی محل داشته باشد و میزان ماندگاری اثر آن به برند آن بستگی دارد. این ماده به صورت محلول و ژل تولید شده است و در بازار موجود می باشد.

Filters
ژل انعقاد خون مروابن این محصول یک ژل شفاف و بیرنگ آلومینیوم کلراید ۲۵% است که برای جلوگیری از خونریزی لثه در ترمیم های کلاس ll و V و نیز قالبگیری و چسباندن رستورشین های سرامیکی بسیار کاربرد دارد. ژل انعقاد خون مروابن یک سرنگ 3 میل است که شستشونی آس
ناموجود
مایع هموستات Biodinamica - Hemostank مایع هموستات Biodinamica - Hemostank برای کاهش تورم و توقف خونریزی در حین و بعد از انجام درمان دندانپزشکی استفاده می شود. این محصول منقبض کننده عروق خونی است و حاوی آلومینیوم کلرید و فاقد اپی نفرین می باشد.
ناموجود
محلول آلومینیوم کلراید (آلومینیوم کلراید 25% ): محلول انعقاد خون آلومینویم کلراید حاوی 25 %آلومینیوم کلراید میباشد که به صورت مجزا و مستقل از سیستم انعقاد خون در بدن کار کرده و بدین دلیل سبب انعقاد خون سریع میشود. با آغشته کردن محل خونریزی به این ماده مکانیزم انعقاد فعال میگردد.
ناموجود
محلول انعقاد خون - مروابن محلول انعقاد خون یا به اصطلاح مایع هموستات به منظور ثابت نگه داشتن جریان خونریزی استفاده می شود. این محلول به دلیل داشتن کلرید آلومینیوم که باعث انقباض لایه سطحی لثه آزاد با رسوب پروتئین های سرم و بافت می شود به جریان قطع
ناموجود
محلول خون بند - Nik Darman این محصول آلومینیوم کلرید 25% میباشد که تاثیر بسیار سریع و مناسبی در بند آوردن خون دارد . این محلول فاقد رنگ است و به طوق دندان ها رنگدهی ندارد.
ناموجود
محلول خون بند ADS ماده هموستاز و رترکتور لثه مناسب برای کارهای پروتزی و درمان های اندو و ترمیمی استفاده می شود . این محلول حاوی آلومینیوم کلرید 25 درصد و فاقد اپی نفرین است همچنین شفاف و بدون رنگ می باشد.
ناموجود