شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

چسب پزشکی

862
Filters
چسب آنژیوکت - ساخت چین چسب آنژیوکت با دارا بودن منافذ به عبور جریان هوا کمک میکند و از ایجاد عفونت پیشگیری میکند.
ناموجود
چسب بخیه ۱۰۲*۱۳ - فارما امروزه استفاده از چسب های بخیه ای استفاده های فراوانی در بیمارستان ها مراکز درمانی به دلیل سهولت دراستفاده دارد.
ناموجود
چسب بخیه ۱۰۲*۶٫۴ - فارما استفاده از چسب بخیه باعث شده است که بیماران از این پس با عوارض ظاهری و جانبی بخیه و نخ بخیه دست و پنجه نرم نکنند.
ناموجود
چسب تزریق - پاندا پس تزریق هر نوع ماده دارویی یا خونگیری استفاده از چسب تزریق برای جلوگیری از خونریزی کاربرد فراوانی دارد.
ناموجود
چسب حصیری - Marta Tape سایز 10cm*10m چسب های حصیری به دلیل داشتن قدرت چسبندگی بالا برای چسباندن طولانی مدت پانسمان بسیار مناسب هستند.
ناموجود
چسب حصیری - Marta Tape سایز 15cm*10m استفاده از چسب های حصیری روی انواع پانسمان و گاز استریل بسیار راحت بوده و از ورود هرنوع آلاینده به زخم پیشگیری میکند.
ناموجود
چسب حصیری TG Med سایز 20cm*10m قابلیت انعطاف پذیری بالا و جنس نرم و مرغوب این چسب ها باعث میشود بعد از استفاده هیچ ردی از آنها روی پوست باقی نماند.
ناموجود
چسب زخم پارچه (Fabric) - پاندا چسب زخم پارچه ای پاندا دارای پد چاذبی است که مایعات و رطوبت را جذب میکند و با دارا بودن زینک اکسید به زخم نمیچسبند. این چسب زخم ها کاملا استریل میباشد و مانع از عفونت زخم ها میشوند و به دلیل پارچه بودن جنس چسب ها از ت
ناموجود
چسب ضد حساسیت - ۳M استفاده از چسب های ضد حساسیت به منظور ثابت نگه داشتن پانسمان یا گاز استریل استفاده میشود.
ناموجود
چسب ضد حساسیت - ۳M ضد رطوبت بودن چسب های ضد حساسیت 3M باعث شده است هنگام استفاده از این چسب ها بیماران مانعی برای استفاده از آب نداشه باشند.
ناموجود
چسب ضد حساسیت شیشه‌ای - SINSIN وجود ماده زینک اکسیدروی چسب های ضد حساسیت سین سین از بروز عفونت در زخم ها پیشگیری میکند.
ناموجود
چسب ضد حساسیت کاغذی - KBM با توجه یه جنس چسب های ضد حساسیت ، چسباندن طولانی مدت آنها روی پوست ایجاد قرمزی و حساسیت نمیکند.
ناموجود
چسب ضد حساسیت کاغذی - KBM با توجه یه جنس چسب های ضد حساسیت ، چسباندن طولانی مدت آنها روی پوست ایجاد قرمزی و حساسیت نمیکند.
ناموجود
چسب ضد حساسیت کاغذی - NOKAST استفاده از چسب های ضد حساسیت بسیار همه گیر است و هم در مراکز بهداشتی و بیمارستان ها و هم درمصارف خانگی کاربرد فراوانی دارد.
ناموجود
چسب لکوپلاست ۵*۲٫۵ - Fine چسب های لکوپلاست در ابعاد متفاوتی تولید و به بازار عرضه شده اند تا امکان استفاده از آنها در تمام نقاط بدن فراهم شود.
ناموجود
چسب لکوپلاست ۵*۲٫۵ - Marta Tape این چسب ها از پارچه های کتان ساخته شده اند و برای ثابت نگهداشتن انواع پانسمان ها و آنژیوکت ها استفاده میشوند.
ناموجود
چسب لکوپلاست ۵*۵ - Marta Tape در فیزیوتراپی برای ثابت نگه داشتن عضوی که باید فیزیو تراپی شود از چسب های لکوپلاست نیز استفاده می شود.
ناموجود
چسب کمر - پاندا چسب کمر پاندا درد های کمر ، ستون فقرات و عصب سیاتیک که ناشی از ضربه یا کوفتگی به وجود می آیند را بهبود میبخشد .
ناموجود
چسب کمر - عقاب چسب کمر تاثیر فراوانی در رفع درد های عضلانی دارد. ورزشکاران عمدتا از این چسب ها برای رفع درد های خود استفاده میکنند.
ناموجود