شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

3M

3M محصولات و لوازم دندانپزشکی را برای کمک به متخصصان در بهبود سلامت دندان بیماران خود ، افزایش رضایتمندی آنها از رویه های دندانپزشکی خود و ارتقاء بهزیستی دهان و دندان ایجاد می کند. ما به عنوان یک رهبر مستقر در صنعت دندانپزشکی ، چندین دهه را صرف تولید محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا برای مراقبت از دندان کرده ایم که به ساده سازی مراحل شما کمک می کند و باعث می شود بیماران شما لبخند بزنند

Filters
کامپوزیت Z250 3M به علت عدم چسبندگی به اینسترومنت و فرمول منحصر به فرد خود کاربردهای زیادی دارد و همچنین این کامپوزیت از نوع هیبرید و دارای فیلر زیرکونیا و سیلیکا می باشد.
1,540,000 تومان
دارای ویژگی های توتال اچ و نانو فیلر است ، همچنین قابل استفاده با سمان های رزینی می باشد، که می تواند حساسیت را از سطوح ریشه رفع کند.
2,890,000 تومان
باندینگی قوی برای همه نواحی دندانی( دنتین و انامل ) و مورد مصرف در تمامی تکنیک های مختلف ( selfetch, total etch, selective etch) ، که در نهایت، استحکامی قوی و پایدار با حداقل line bond در ترمیم و جلوگیری از حساسیت دندانی را به دنبال دارد.
3,660,000 تومان
محصول کامپوزیت P60 ساخت کشور آمریکا، بهترین انتخاب برای ترمیم دندان های خلفی است که دارای ویژگی های خاصی می باشد و در سه رنگ عرضه شده است .
1,990,000 تومان
فیلتر ماسک 3M این فیلتر در تمامی ماسک های 3M اعم از Full Mask ( مدل 6006 ) و نیم صورت کاربرد دارد و قابلیت جذب انواع گازها و بخارات با درصد بسیار بالا را دارا میباشد و همچنین وزن کم این فیلترها موجب سبکی و در نهایت سهول استفاده برای کاربر را به همراه خواهد داشت . مدت استفاده ازین فیلترها تقریبا 30 روزه میباشد و آزمایش تست آن تشخیص حس بویایی محیط پیرامون است که به ما نشان میدهد حتما باید فیلترها تعویض گردد. باید خاطرنشان شد که در حین تهیه این فیلترها حتما از پلمپ بودن آن مطمئن باشید .
85,000 تومان
در این محصول با توجه به سیلیکون های به کار رفته موجب سیل شدن محیط اطراف دهان و بینی شده که باعث هدایت دم و بازدم کاربر میشود بدین صورت که جریان دم از ورودی های درنظر گرفته شده که توسط فیلترهای مورد نظر ما عبور میکند و این باعث شده از ورود تمامی گرد و غبار، مواد شیمیایی، باکتری ها و میکروب ها جلوگیری به عمل آید. و در نهایت بازدم از خروجی طراحی شده به صورت عمودی به موازات بدن انسان خارج شده و در این بخش نیز از استوپرهایی برای ورود هوا در نظر گرفته شده . به عبارت ساده تر فقط خروجی هوا را خواهیم داشت و عملا این ماسک باعث ایزوله شدن فرآیند تنفس هر فرد خواهد شد.
1,200,000 تومان