شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

Defend

یک برند برتر صنعت از سال 1985 با نام تجاری DEFEND® در سال 1985 راه اندازی شد و در تولید محصولات كنترل عفونت با كیفیت بالا ، مواد مصرفی ، پیشگیری ، سیستم های مواد تصفیه ، ابزارهای دوار و ترمیم كننده ها با بیش از 45 كشور در خدمت رهبری جهانی قرار گرفت. با بیش از 30 سال خدمات قابل اعتماد به صنعت بهداشت و درمان ، ما بیش از 50 درصد از مواد مصرفی مورد استفاده در بخش دندانپزشکی و درصد زیادی در سایر صنایع بهداشتی را تولید می کنیم

Filters
تری قالبگیری Defend - Perforated تری قالبگیری Defend - Perforated که برای قالبگیری عمومی و ایمپلنت ماسب است با بسته بندی 12 عددی که شامل سایز های اسمال و مدیوم برای فک بالا و پایین و نیم فک چپ وراست است میباشد که از هر سایز در بسته 2 عدد موجود است.
25,000 تومان
رول پنبه Defend * نرم و انعطاف پذیر * بسیار فشرده * سایز: یزرگسال و اطفال * تعداد در جعبه: 600 عدد
ناموجود
سرساکشن Defend محصول سرساکشن Defend که از جنس پلاستیکی درجه یک ساخته شده است و سرساکشن دیفند قابلیت اتوکلاو تا دمای 135 درجه و اتصال به ساکشن هولدر استاندارد را داراست.
ناموجود
گاز دندانپزشکی DEFEND گاز دندانپزشکی DEFEND محصول کشور آمریکا می باشد و کیفیت فوق العاده ای دارد. در ساختار این محصول از پنبه 100% استفاده شده است و برای مصارف دندانپزشکی، چشم پزشکی و جراحی های کوچک کاربرد خوبی دارد.
ناموجود