شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

White Smile

در سال 1994 WHITEsmile یکی از اولین شرکت های اروپا بود که در زمینه تولید محصولات سفید کننده دندان تخصص داشت. مواد وایت اسمایل نتیجه تحقیق و توسعه تیم حرفه ای و "ساخته شده در آلمان" است. مواد وایت اسمایل از نظر بالینی آزمایش شده و دارای مجوزهای پزشکی هستند. WHITEsmile طیف وسیعی از محصولات سفید کننده حرفه ای را در کلینیک دندانپزشکی ارائه می دهد: LIGHT WHITENING, POWER WHITENING, HOME WHITENING و IN-OFFICE WHITENING. این یک انتخاب عالی از روشهای مختلف درمانی را ارائه می دهد.

Filters
بلیچینگ آفیس White Smile - POWER WHITENING برای استفاده در مطب بکار می رود و این کیت در دو مدل تک بیماره و سه بیماره عرضه می شود.
1,700,000 تومان
بلیچینگ خانگی وایت اسمایل که حاوی کارباماید پروکساید است، برای انجام بلیچینگ در منزل مناسب می باشد و مقداری آب، آزاد سازی می کند که از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.
450,000 تومان
پکیج بلیچینگ خانگی White Smile که حاوی کارباماید پروکساید است، برای انجام بلیچینگ در منزل مناسب می باشد و مقداری آب، آزاد سازی می کند که از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.
2,200,000 تومان
فیلترها Clear All