شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
زیبایی دندان، تضمین‌کننده زیبایی چهره شما + مشاوره زیبایی دندان
زیبایی دندان، تضمین‌کننده زیبایی چهره شما + مشاوره زیبایی دندان
امروزه علم دندانپزشکی بسیار پیشرفت کرده است و دیگر پا را از دنیای ترمیم دندان‌ها فراتر گذاشته و به دنیای زیبایی وارد شده است. این علم به شما کمک می‌کند تا با داشتن دندان‌هایی سالم و زیبا، چهره‌ای زیباتر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و برای این کار از روش‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده خواهد کرد. اما این روش‌ها به حدی گسترده هستند که اصلا انتخاب میان آن‌ها کار ساده‌ای نیست و نیاز به یک مشاور خواهید داشت.
مهاجرت به زیرساخت جدید
مهاجرت به زیرساخت جدید
بعد از گذشت نزدیک به سه سال از تاسیس مجموعه دندانه و تغییر مدیریت شرکت، برآن شدیم که زیرساخت وب سایت دنسیس را به روز کنیم، که هم بتوانیم ایرادات گذشته سایت را برطرف کنیم و هم نگاهی به توسعه های آتی و برنامه های پیش رو شرکت داشته باشیم
نتایج آزمون ملی دندانپزشکی اعلام شد
نتایج آزمون ملی دندانپزشکی اعلام شد
به گزارش خبرنگار مهر، چهاردهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی پنجشنبه ۱۱ دیماه ۹۹ به روش الکترونیک با حضور ۳۰۵ نفر در دو حوزه امتحانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
قیمت‌ مناسب ایمپلنت دندان در سال ۹۹
قیمت‌ مناسب ایمپلنت دندان در سال ۹۹
ایمپلنت دندان بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته می‌باشد که این درمان بیشترین طول عمر را در بین درمان‌های مشابه دارد. ساختار کارکرد ایمپلنت دندان به این صورت است که پایه‌ای تیتانیومی را دندانپزشک در درون فک بیمار قرار می‌دهد و اباتمنت و روکش را برای روی آن قرار می‌دهد.
هر آنچه که باید درباره دندان عقل بدانید!
هر آنچه که باید درباره دندان عقل بدانید!
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، طبق گفته دندانپزشکان آمریکایی دندان عقل بین سنین ۱۷ الی ۲۵ سالگی رشد می‌کند و پشت دندان‌های آسیاب عقب قرار می‌گیرند تعداد آن‌ها ۴ تا می‌باشد و در هر دو فک بالا و پایین دیده می‌شود. اما رشد این دندان در هر فرد متفاوت است و شاید شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که با دندان عقلتان مشکل‌های زیادی دارید پس بهتر است با ما همراه شوید. اگر شما از دندان‌های خود عکس بگیرید و به دندانپزشک مراجعه کنید می‌توانید از نهفته بودن دندان عقل مطلع شوید و بنا بر تشخیص دندانپزشک برای دندان عقل تصمیم گیری نمایید زیرا گاهی اوقات ممکن است دندان عقل نهفته شما به دندان‌های دیگر آسیب برساند بنابراین باید دندان عقل را بکشید و یا جراحی کنید. حالا بهتر می‌توانید درک کنید که چرا برخی دندان عقل را یک دندان دردسر ساز می‌دانند.
رزین کامپوزیت چیست
رزین کامپوزیت چیست
امروزه از رزین کامپوزیت و دیگر مواد چسبنده به طور فزاینده‌ای در فرآیندهای ترمیم و پر کردن دندان استفاده می‌گردد. این مواد از جنبه‌های زیبایی‌شناختی و قابلیت پر کردن مستقیم دندان، در حیطه‌ی دندان‌پزشکی از ارزش بالایی برخوردار بوده و می‌توان آن‌ها را در ترمیم دندان‌های جلویی و یا دندان‌های عقب به کار برد. کامپوزیت‌ها نخست در دهه‌ی ۱۹۶۰ در دندان‌سازی به کار برده شدند و از آن زمان، انواع مختلفی از این مواد برای شرایط گوناگون طراحی گردیده است. در این مطلب به معرفی کاربردها و خصوصیات این ترکیبات می‌پردازیم.
کامپوزیت ونیر چیست؟
کامپوزیت ونیر چیست؟
به طبع دندان های شکسته و تغییر رنگ یافته در داخل دهان هارمونی زیبایی دندان ها را با مختل روبه رو می کنند. در چنین شرایطی فرد نه تنها زیبایی دندان های خود را از دست می دهد بلکه( در صورت بی توجهی به درمان ) موجب انتقال برخی از بیماری ها به بدن خود خواهد شد.
معرفی انواع ایمپلنت دندان
معرفی انواع ایمپلنت دندان
افرادی که دندان‌های خود را از دست داده‌اند غالبا برای لبخند زدن و صحبت کردن با اعتماد به نفس، بیش از حد خجالتی هستند. جویدن غذا برای این افراد دشوار شده و به تدریج عادات بد غذایی و مشکلات ثانویه در آنها پدیدار می‌شود. انواع ایمپلنت‌ها، گزینه خوبی برای ترمیم کامل دندان‌های از دست‌ رفته این قبیل افراد است. نکته حائز اهمین این است که ایمپلنت‌های دندانی فقط پروتز نیستند، بلکه جایگزینی کامل برای دندان‌ها هستند و عملکردی مانند ریشه مصنوعی را ارائه می‌دهند و از ریزش استخوان فک، جلوگیری می‌کنند.
نیازهای پزشکی، دنیای وب و فروشگاه دندانپزشکی دنسیس!
نیازهای پزشکی، دنیای وب و فروشگاه دندانپزشکی دنسیس!
فروشگاه دندانپزشکی دنسیس، تلاش شبانه‌روزی خود را در جهت رسیدن به یک هدف مشخص آغاز کرد. زمانی که تیم برنزلی در سال ۱۹۹۰ ایده وب را مطرح کرد، احتمالاً تصور این را هم نداشت که دست به چه تغییر بزرگی زده است. بوجود آمدن دنیای وب، پارادایم جدیدی در زندگی بشر شد. از آن روز تا کنون، حال و هوای زندگی ما تغییرات فراوانی کرده است. وب جهان گستر، مفهوم دهکده جهانی را به خوبی پیاده‌سازی و اجرا کرد.
مقدمه و راهنمایی بر جنس‌های مختلف فرز دندانپزشکی
مقدمه و راهنمایی بر جنس‌های مختلف فرز دندانپزشکی
فرز دندانپزشکی، قطعاه‌ای کوچک برای ایجاد برش در بافت‌های دندان و استخوان می‌باشد. فرز دندانپزشکی چیزی شبیه به یک مته کوچک است که با متصل شدن به هندپیش می‌توان از آن استفاده کرد. از فرز دندانپزشکی برای کندن، برش دادن، سائیدن و تراش دادن دندان استفاده می‌شود. دندانپزشک عملیات مختلفی را برای ترمیم دندان‌ها انجام می‌دهد.