شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

A-SILICON ( افزایشی )

Filters
مواد قالبگیری Kulzer - Variotime Putty از نوع سیلیکون افزایشی بوده و زمان کارکرد آن 1 الی 2.30 دقیقه می باشد. میزان دقت ثبت و زمان کارکرد این محصول از ویژگی های بارز آن می باشد.
1,620,000 تومان
مواد قالبگیری Kulzer - Variotime Wash Extra Light Flow مواد قالبگیری Kulzer - Variotime Wash Extra Light Flow قابل استفاده برای ترمیم ها متعددی همچون روکش تک تا پروتز چندواحدی می باشد. این محصول در زمان مناسبی سفت می شود و زمان کارکرد آن 1 الی 2:30
1,550,000 تومان
مواد قالبگیری Kulzer - Variotime Wash Light Flow مواد قالبگیری Kulzer - Variotime Wash Light Flow دارای 10 عدد میکسر و 2 بطری 50 میلی لیتری ماده ی قالب گیری می باشد و جزییات را به صورت کامل ثبت می کند. این محصول از نوع افزایشی و A-silicon می باشد و
1,550,000 تومان
واش Suhy s4 لایت بیزیکو - Bisico خاصیت آبدوستی بالایی دارد و از سیلیکون افزایشی ساخته شده است. همچنین این واش دارای خاصیت تیکسوتروپیک می باشد و دارای ۳ عدد کارتریج ۵۰ میل و ۱۸ عدد میکسر و ۱۰ عدد IOT می باشد.
1,126,000 تومان
واش Suhy s2 مدیوم بیزیکو - Bisico به علت داشتن خاصیت تیکسوتروپیک و قوام مناسب برای قالبگیری از نقاط دشوار مناسب می باشد.
1,126,000 تومان
+Elite HD یک سلیکون افزایشی است که نتیجه ی ترکیب تکنولوژی نانو و آبدوستی,سازگاری و عملکرد بالای پوتی در زمان استفاده را فراهم آورده است. این ست از بهترین و حرفه ای ترین های بازار ایران است که از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد.
2,600,000 تومان

492