شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

کامپوزیت

272

کامپوزیت های موادی هستند که از آنها برای ترمیم دندان ها و همچنین انجام اعمال زیبایی بر روی دندان ها استفاده می شود. کامپوزیت ها دارای انواع مختلف مانند فلو ، هیبرید ، نانو هیبرید ،آی پی اس و ... می باشد که هر کدام استفاده ی مخصوص به خود را دارند.

همچنین کامپوزیت ها دارای رنگ بندی گستره ای هستند که طبق هماهنگی با رنگ دندان بیمار و یا سلیقه ی  او انتخاب می شوند. کیفیت و ماندگاری مواد کامپوزیتی به تفکیک برند ها و نوع آنها باهم متفاوت است و به تشخیص پزشک انجام می شود. 

Filters
کامپوزیت آی پی اس IPS ویژگی های سرامیکی منحصر بفردی داشته و تنها کامپوزیتی است که با داشتن خواص فیزیکی مناسب قابلیت ایجاد ترمیم بسیار عالی مثل ترمیم های سرامیکی را دارا می باشد. شرکت ایوکلار Evoclar در این محصول برای افزایش راندمان و ویژگی های منحصر بفرد این محصول را در دو نوع دنتین و انامل ارائه کرده که هرکدام از این گونه ها با توجه به خاصیت های طبیعی دندان در نظر گرفته شده است. برند IPS یکی از معروف ترین و معتبرترین برندهای کامپوزیت در جهان می باشد .
2,190,000 تومان
کامپوزیت Kulzer - Charisma Diamond کامپوزیت Kulzer - Charisma Diamond یکی ار پر فروش ترین کامپوزیت های برند کولزر است که تنوع رنگی بالایی دارد و قابلیت پالیش مناسبی دارد. وجود ذرات فیلر بسیار در این کامپوزیت قدرت پالیش پذیری آن را افزایش داده است.
850,000 تومان 980,000 تومان
کامپوزیت Kulzer - Charisma Topaz کامپوزیت Kulzer - Charisma Topaz قابل استفاده در 14 شید رنگی از جمله A1, A2, A3, A3.5, B1, B2, B3, OM, OL, OD, OB, BL, CO, CL می باشد. این محصول به دلیل داشتن زمان کار طولانی مدت حتی در حضور نور محیطی امکان شکل دهی
650,000 تومان
کامپوزیت Saremco - ELS Extra کامپوزیت های سارمکو موجود در رنگ های بلیچ و زیبایی یکی از بهترین و مقاوم ترین کامپوزیت ها از نظر دندان پزشکان و مراجعه کنندگان است . محصول کامپوزیت Saremco - ELS Extra که ساخت شرکت سوئیس میباشد یکی از بهترین کامپوزیت ها
940,000 تومان
کامپوزیت Tokuyama این محصول برای ترمیم های مستقیم انواع پوسیدگی ها در دندان های خلفی و قدامی بسیار ایده آل است. همچنین کامپوزیت رزینی Tokuyama - Palfique LX5 ونیر است و در بستن دیاستم نیز خیلی عالی عمل می کند. همچنین این کامپوز
730,000 تومان 780,000 تومان
کامپوزیت گرادیا GC- Gradia Direct از جنس میکروهیبریدی با کاربرد ترمیمی می باشد که اثر بادوام عالی و بسیار طبیعی دارد کامپوزیت گرادیا به دلیل خصوصیات و تنوع بالا در رنگ بندی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین کامپوزیت در بازار ایران می باشد.
540,000 تومان 730,000 تومان
کامپوزیت Filtek P60: این محصول ساخت کشور آمریکا، بهترین انتخاب برای ترمیم دندان های خلفی است که دارای ویژگی های خاصی می باشد . این ویژگی هااز قبیل کمترین میزان ساییدگی و اتقباض در زمان های طولانی و یکی از بهترین ها برای پر کردن حفره های کلاس 1 و 2 است که در روش های Sandwich Technique و Core Build-up بسیار خوب عمل میکند و در سه رنگ A3,B2,C2 عرضه می شود.
1,090,000 تومان
کامپوزیت Z250 3M به علت عدم چسبندگی به اینسترومنت و فرمول منحصر به فرد خود کاربردهای زیادی دارد و همچنین این کامپوزیت از نوع هیبرید و دارای فیلر زیرکونیا و سیلیکا می باشد.
950,000 تومان
کامپوزیت فوق العاده زنیت جزو موردهای جا افتاده در ایران بوده و رنگ BL سفیدترین و جدیدترین رنگ این کامپوزیت بوده که مورد استقبال بسیاری از دندانپزشکان عمومی و متخصص قرار گرفته است.
780,000 تومان
730,000 تومان
کامپوزیت سولافیل: سولافیل نوعی کامپوزیت مناسب برای دندان ها و ترمیم دندان ها به شمار می رود که دندانپزشکان بسیاری به آن علاقه مند بوده و از وسائل و تجهیزات دندانپزشکی به شمار می رود که دارای کاربرد فراوانی بوده و از جمله موارد بسیار رایج آن را می توان قیمت مناسب و اندک آن و هم چنین بازدهی و کارایی تقریبا متوسط آن معرفی کرد.
320,000 تومان
کامپوزیت Kulzer - Charisma Flow کامپوزیت Kulzer - Charisma Flow برای استفاده مطمئن و با استانداردهای بالا برای ترمیم های طبیعی طراحی و تولید شده است.این محصول با کامپوزیت های دیگر کاریزما مطابقت رنگی دارند و برای بسیاری از اندیکاسیون ها مانند کویتی
420,000 تومان
کامپوزیت قدامی GC - G-aenial جهت ترمیم دندان های قدامی ، همینطور پوسیدگی درسطح ریشه و Wedge-shaped و بستن دیاستم نیز طراحی شده است .
550,000 تومان
کامپوزیت Denfil Flow کامپوزیت DenFil Flow ( دنفیل فلو) لایت کیور و فلو (سیال) است که دارای انقباض کم و خواص مکانیکی بالا می باشد .
280,000 تومان
کامپوزییت دنفیل DenFil کامپوزییت دنفیل DenFil کامپوزیتی است میکروهیبرید جهت ترمیم دندان های قدامی و خلفی استفاده می شود. همچنین این کامپوزیت برای اسپلینت کردن و کور بیلداپ کاربرد خوبی دارد
275,000 تومان
کامپوزیت Kulzer - Charisma Smart کامپوزیت Kulzer - Charisma Smart در طولانی مدت مانع از تغییر رنگ ترمیم های کامپوزیتی می شود و برای ترمیم دندان های شیری نیز مناسب است. همچنین استفاده از این کامپوزیت برای ترمیم های طبیعی با رنگ های رنگ های طبیعی کار
420,000 تومان
کامپوزیت آکسفورد سرام میکرو یک کامپوزیت لایت کیور میکروهیبرید یونیورسال و کامل با ترکیب خواص مکانیکی قابل اعتماد می باشد که مورد تایید بسیاری از دندانپزشکان مطرح دنیا است هندلینگ بسیار عالی و کیفیت پالیش بی نظیر آن باعث محبوب شدن این کامپوزیت شده برای درمان های خلفی و قدامی مورد استفاده قرار می گیرد انتخاب رنگ وسیع و کامل و گسترده ای دارد درصد بسیار پایین Shrincage را دارا می باشد .
486,000 تومان
کامپوزیت آکسفورد سرام نانو لایت کیور تقویت شده نانو فیلر هندلینگ فوق العاده و ترمیم زیبا و بسیار عالی دارد مقاومت استثنائی در برابر گسترش ترک به دلیل وجود فیلر تقویت شده پالیش پذیری عالی و مقاومت قوی را در برابر سایش و تغییر رنگ دارا می باشد درمان های خلفی و قدامی درصد بسیار پایین انتخاب رنگ وسیع وکامل ترانسلوسنسی و اپاسیتی مطلوب در پایان ترمیم مثل دندان طبیعی مبتنی بر رزین UDMA و ذرات فیلر معدنی کمتر از 1 میکرو که 82 ٪ وزنی آن را تشکیل می دهد عدم چسبندگی به اینسترمنت
890,000 تومان