شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

C-SILICON ( تراکمی )

Filters
قهرمان تراکمی ها ! از اکثر متخصصین و دکترهای پروتز و ترمیمی با تجربه سوال کنید. قطعا ست قالبگیری اپتوزیل را بهترین سیلیکون تراکمی می دانند. راحتی کار، ثبات ابعادی عالی، کیفیت بالا و موردهای دیگر، اپتوزیل را به برترین انتخاب دندانپزشکان تبدیل کرده است. این ماده فوق العاده سالها بزرگترین غایب سیلیکون های تراکمی بازار بوده است که دلیل آن عدم مراوده اقتصادی کمپانی کولزر با ایران بود. امروز به لطف تمهیدات و ساپورت شرکت وارد کننده، دیگر دلتنگ ست قالبگیری اپیتوزیل نباشید و بهترین استفاده را ازین ترکیب فوق العاده انجام دهید. فرض کنید با یک سیلیکون تراکمی در حال قالبگیری هستید که به مدت هفت روز ثبات حجمی دارد.! برای اکثر سیلیکون های تراکمی بازار، این تعداد روز، عددی دست نیافتنی است. و خیلی از برند های پرفروش بازار در بهترین حالت تا یک روز ثبات حجمی را دارا می باشند. نکته جالب در مورد اپتوزیل و کمپانی کولزر این میباشد در صورتیکه قبلا با این برند آشنا نبوده اید این است که آلژینات بایر که بدون شک بهترین آلژینات بازار ایران است هم ساخت Kulzer است. در ادامه با خصوصیات اپتوزیل بیشتر آشنا خواهید شد که در توضیحات شرکت دندانه سپید سلامت که نماینده این محصول فوق العاده می باشد به صورت کامل تری به این موارد پرداخته است .
3,250,000 تومان
ست قالبگیری Speedex Coltene از جنس سیلیکون می باشد که برای اندازه گیری دقیق و دو مرحله ای بسیار مناسب است . محتویات کیت: * یک عدد پوتی قالبگیری اسپیدکس * یک عدد واش بادی قالبگیری اسپیدکس * دو عدد اکتیواتور
3,250,000 تومان
ست قالبگیری زرماخ Zhermack که به نام ست قالبگیری زتاپلاس یا زرماک شناخته می‌شود، از معروفترین ست های قالب گیری سیلیکونی در بازار دندانپزشکی کشور است.
2,650,000 تومان

490

فیلترها Clear All