شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

بلیچینگ

268

 بلیچینگ دندان یکی از روش های تخصصی دندانپزشکی برای سفید کردن دندان هایی می باشد که دچار تغییر رنگ ناشی از تغذیه ی نامناسب و عدم توجه شده اند، می باشد و بیمار می تواند این عمل را در مطب دندان پزشکی توسط دندانپزشک خود انجام دهد. اما می توان از محصولات تولید شده مخصوص  بلیچینگ خانگی که توسط برند های معتبر تولید شده است نیز استفاده کرد . قطعا بلیچینگ خانگی و بلیچینگ مطب با هم تفاوت هایی دارند که با توجه به سلیقه و هزینه ای که بیمار انجام می دهد متغییر است. 

Filters
بلیچینگ آفیس White Smile - POWER WHITENING بلیچینگ آفیس White Smile - POWER WHITENING برای استفاده در مطب بکار می رود و این کیت در دو مدل تک بیماره و دو بیماره عرضه می شود. این محصول شامل 2.5 ml ژل بلیچینگ هیدروژن پروکساید 40 درصد می باشد که به همر
980,000 تومان
پکیج بلیچینگ خانگی White Smile که حاوی کارباماید پروکساید است، برای انجام بیلیچینگ در منزل مناسب می باشد و مقداری آب، آزاد سازی می کند که از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند.
1,250,000 تومان
بلیچینگ خانگی وایت اسمایل - White Smile شرکت دندانه سپید سلامت تنها نماینده انحصاری فروش آنلاین محصولات وایت اسمایل آلمان میباشد . بلیچینگ خانگی وایت اسمایل حاوی کارباماید پروکساید و ضد حساسیت است.
250,000 تومان
3,400,000 تومان