شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

Ultradent

Ultradent یک شرکت جهانی تولید دندانپزشکی است که بیش از 30 سال رشد بدون توقف را تجربه کرده است! ما رشته های شیمیایی ، مهندسی ، اتوماسیون ، روباتیک ، بازاریابی و موارد دیگر به صورت عمودی یکپارچه داریم. محصولات اولترادنت در سراسر جهان توسط دندانپزشکان ، ارتودنتیست ها ، شیوه های گروهی ، آزمایشگاه های دندانپزشکی ، آژانس های دولتی و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

Filters
سفید کننده دندان در مطب Opalescence Boost یک ژل فعال شده شیمیایی است که پس از حدود یک ساعت روی یونیت دندانپزشکی، دندان های روشن تر و سفیدتری را ارائه می دهد. ژل پراکسید هیدروژن قدرتمند 40٪ از نظر شیمیایی فعال می شود، بنابراین برای کار کردن به نور داغ و ناراحت کننده نیاز ندارد. با استفاده از پیکربندی منحصربه‌فرد دو سرنگ، پزشک فرمول پراکسید هیدروژن 40% را درست قبل از استفاده فعال می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که هر دوز سفیدکننده Opalescence Boost تازه و مؤثر است.
1,610,000 تومان
محتویات کیت بلیچینگ هوم اوپال سنس ULTRADENT کیت بلیچینگ هوم الترادنت 15 و 20 در صد دارای کارباماید پروکساید به همراه 11/0% فلوراید است این محصول برای استفاده در منزل تولید شده. از ویژگی های آن میتوان به ویسکوزیته بالا و عدم لغزش در تری و pH خنثی و خنک کننده بودن دهان و طعم نعناع آن اشاره کرد .همچنین لازم به ذکر است که به دلیل وجود گلیکول و آب و همچنین ذرات پتاسیم نیترات و سدیم فلوراید به هیچ عنوان حساسیت و سوزش لثه ایجاد نمی کند و باعث خشکی و ایجاد لک بر روی دندان نمی شود .
ناموجود