شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

با توجه به  نوسانات ارزی، خواهشمند است جهت اطلاع دقیق از موجودی کالاها و همچنین قیمتِ بروز، لطفا قبل از خرید، با کارشناسان فروش، تماس حاصل فرمائید. (۰۹۱۲۴۴۳۸۰۴۴ آقای علی سوری)

ماسک

Filters
ماسک پرستاری پزشکی وارداتی سوژیان مدیکال وارداتی دارای ملت بلون ۳۳٪, دارای BEF بالاتر از 98% و شامل 5 پک 10 تایی داخل هر بسته میباشد. این ماسک های فوق العاده همراه با استقبال گسترده مردم توانسته جایگاه بسیار خوبی را در ایران پیدا کند . مناسب سویه جدید امیکرون
75,000 تومان 80,000 تومان
ماسک کودک های وارداتی در بسته بندی های کاملا بهداشتی قرار گرفته ودارای کیفیت بالا نیز میباشد . این ماسک ها سه لایه و معمولی بوده و دارای یک لایه ملت بلون (فیلترینگ) می باشد.
35,000 تومان
دارای 4 لایه شامل یک لایه اسپان‌باند ۲۵ گرمی، دو لایه اسپان‌باند ۴۰ گرمی و دو لایه ملت‌بلون ۲۵ گرمی
35,000 تومان 45,000 تومان
فیلتر ماسک 3M این فیلتر در تمامی ماسک های 3M اعم از Full Mask ( مدل 6006 ) و نیم صورت کاربرد دارد و قابلیت جذب انواع گازها و بخارات با درصد بسیار بالا را دارا میباشد و همچنین وزن کم این فیلترها موجب سبکی و در نهایت سهول استفاده برای کاربر را به همراه خواهد داشت . مدت استفاده ازین فیلترها تقریبا 30 روزه میباشد و آزمایش تست آن تشخیص حس بویایی محیط پیرامون است که به ما نشان میدهد حتما باید فیلترها تعویض گردد. باید خاطرنشان شد که در حین تهیه این فیلترها حتما از پلمپ بودن آن مطمئن باشید .
85,000 تومان
در این محصول با توجه به سیلیکون های به کار رفته موجب سیل شدن محیط اطراف دهان و بینی شده که باعث هدایت دم و بازدم کاربر میشود بدین صورت که جریان دم از ورودی های درنظر گرفته شده که توسط فیلترهای مورد نظر ما عبور میکند و این باعث شده از ورود تمامی گرد و غبار، مواد شیمیایی، باکتری ها و میکروب ها جلوگیری به عمل آید. و در نهایت بازدم از خروجی طراحی شده به صورت عمودی به موازات بدن انسان خارج شده و در این بخش نیز از استوپرهایی برای ورود هوا در نظر گرفته شده . به عبارت ساده تر فقط خروجی هوا را خواهیم داشت و عملا این ماسک باعث ایزوله شدن فرآیند تنفس هر فرد خواهد شد.
1,200,000 تومان

697

همانطور که میدانید ماسک ها از انتقال بیماری و ویروس ها از طریق تنفس و از شخصی به شخص دیگر جلوگیری میکند. در سال های اخیر استفاده از ماسک بسیار همه گیر بوده و از ضروریات حضور در جمع می باشد با این حال تنوع بالایی از ماسک ها تولید شده و با کیفیت های متفاوت وارد بازار شده اند.

طبق تحقیقات اخیر استفاده از ماسک های نازک و غیر استاندارد که پوشش کافی بر روی صورت ندارند از ایمنی کمتری برخوردار هستند و ماسک های چند لایه ایمنی بالاتری را برای فرد فراهم می کنند.